Як правильно святкувати День Ангела?

Православні люди у дні своїх іменин відвідують храм і, заздалегідь підготувавшись, сповідуються та причащаються Святих Христових Таїн. У день іменин будинку серед близьких людей відбувається святкова трапеза. Слід пам'ятати, що якщо іменини припадають на пісний день, то святкове частування має бути пісним.

Як день іменин християнина найчастіше розглядають день пам'яті соіменного святого (тобто того святого, чиє ім'я носить цей християнин), що йде за його днем ​​народження (в іншому формулюванні — день пам'яті соіменного святого, найближчий до дня народження, якщо відраховувати вперед за календарем).

У День ангела небажано сваритися зі своїми близькими та рідними, інакше свято принесе вам невдачу. Відзначати цей день треба у тихій та скромній обстановці. Не варто шуміти, слухати гучну музику. Ангел-охоронець не дуже любить, коли навколо надто галасливо.

У день ангела віруючі люди намагаються сповідатися та причаститися, а будинки влаштовують застілля та запрошують гостей. Якщо цей день припадає на піст, то торжество, як правило, переносять на неповний день пам'яті свого святого.