Іван-чай для лікування виразкової хвороби шлунка

Дуже хороший для лікування виразкової хвороби шлунка зніт, він же іван-чай. У народі він давно популярний, тепер експериментально підтверджена його здатність діяти протизапально і болезаспокійливо.


Крім того, в його листі міститься вітаміну С не менше, ніж у ягодах чорної смородини.

У народі при виразці шлунка 3 рази на день приймають під час їжі по 2 столові ложки відвар з листя іван-чаю: 3 столові ложки варять 15 хвилин у склянці води на слабкому Огні, в стані, близькому до кипіння. Після охолодження проціджують.

Так само показаний сік з ягід чорної смородини - по 100 мл на прийом. Іноді Він допомагає не менше, ніж капустяний або картопляний сік, якими успішно лікують шлункові виразки.

Іван-чай для лікування виразкової хвороби шлунка

Знавці стверджують, що навіть запущену виразку можна швидко вилікувати життєдайною соснової живицею. Тягучу бурштинову смолу тримають у роті, злизуючи язиком, або роблять водні настої, спиртові екстракти. Мені поки не доводилося лікувати шлунок цим найпростішим засобом, але на собі відчував, як глибока кровоточива рана на руці, залита живицею, затягується і починає гоїтися вже на другу добу. А адже виразка шлунка - та ж рана. Взяв собі на замітку і такі відомості, цілком заслуговують на довіру, що соснової живицею іноді виліковували рак шлунка. Але довільно користуватися нею не можна, дозування на один прийом становить 50 мг - величина не більше горошини.

Твіт

Коментування вимкнене.