Лікування стенокардії

Грудна жаба - так називають у народі стенокардію, яка відноситься до важких серцевих недуг. Зазвичай зняти гостроту нападу допомагає тільки нітрогліцерин завдяки майже миттєвій дії. Жодна з лікарських рослин не має здатномті надати подібну швидку дію.


Однак нітрогліцерином стенокардію не вилікуєш, а травами можна.

Не тільки народна, а й наукова медицина давно випробувала для лікування стенокардії такі рослини, як м'яту перцеву, пустирник, валеріану, глід. Препарати з них можна знайти в будь-якій аптеці. Правда, в домашньому лікуванні ці рослини використовуються трохи інакше і часто більш ефективно.

СтенокардіяСік зі свіжої трави пустирника, наприклад, незрівнянно действенней спиртової витяжки з висушеного рослини. Влітку сік готується щодня, а на зиму його консервують спиртом або горілкою, змішуючи в рівній пропорції. Приймають від 30 крапель до 1 чайної ложки 3 рази на день за півгодини до їди.

Сік зі свіжих квіток глоду, як я вже говорив, також значно сильніше настою з сушених квіток або плодів. При стенокардії п'ють його по 20 - 40 крапель, в індивідуальних випадках до 1 чайної ложки на прийом, розбавляючи в столовій ложці води

 

Твіт

Коментування вимкнене.