Лікування ревмокардиту для діабетика – елеутерокок

Якщо ревмокардитом хворий діабетик, то йому швидше за все підійде елеутерокок. Його дерев'янисті коріння важко дрібнити, іноді потрібно порубати сокирою. Подрібнені коріння заливають сорокаградусним спиртом з розрахунку 1:5, але я зазвичай одну третину банки коренів заливаю доверху горілкою і наполягаю два тижні, як рекомендують, а не менше місяця, і взагалі не проціджую майже до повного використання настоянки.


Усереднена доза на прийом - 30 крапель, п'ють до їжі 3 рази на день. Але мені доводилося спостерігати, коли деяким хворим не можна було приймати більше 10 - 12 крапель, у той час як інші спокійно, без всяких неприємних суб'єктивних відчуттів пили по 1 чайній ложці - так що дозування слід підбирати індивідуально.

елеутерокок

Встановлено, що прийом по 40 крапель 3 рази на день до їжі протягом 10 - 14 днів знижує цукор у крові на 15 - 25 мг% у хворих з незапущеній формою діабету.

Гіпертонікам елеутерокок не підходить. Людям, схильним до підвищеного артеріального тиску, найкраще користуватися препаратами глоду і пустирника.

Твіт

Коментування вимкнене.