Астрагал шерстистоквітковий лікує ішемічну хворобу серця

Цінним засобом при хронічній серцевій недостатності, супроводжуваної усіма трьома стадіями гіпертонічної хвороби, є астрагал шерстистоквітковий. Ця рослина  любить відкриті місця, нерідко його можна зустріти на стародавніх курганах, старих кладовищах.


Астрагал шерстистоквітковий лікує ішемічну хворобу серцяМожна вирощувати його в саду, але розмножується він тільки насінням. Схожість у них дуже низька - зі ста насіння можуть прорости лише 5 - 8 штук. Доводиться пускатися на всякі хитрощі - терти їх наждачним папером або витримати півгодини в концентрованої сірчаної кислоти, після чого ретельно промити. Прискорити проростання може і термічна обробка: опустити в марлевому мішечку на 20 хвилин в окріп, потім на такий же час в холодну воду. Зате шкурка варта вичинки. Адже ні в якій аптеці і ні в якого травника не купиш траву астрагалу шерстистоцветкового, а підсунути можуть схожі з ним родинні - солодколістний, австрійський, волзький, данська, кримський, скелястий, борозенчасте, гіллястий, еспарцетовий та інші - їх близько двох десятків. І багато застосовні в лікарських цілях, однак саме шерстістоцветковий більшою мірою проявляє себе при ішемічній хворобі серця та гіпертонії.

Відвар готують з 4 столових ложок сушеної трави на склянку окропу, після чого треба варити на слабкому вогні 5 хвилин, потім настояти 4 години і тільки тоді процідити. Приймати від однієї і до двох столових ложок під час їжі 3 рази на день.

 

Твіт

Коментування вимкнене.