Язва, виразка шлунка

Насамперед загальні поради для лікування виразки шлунку.. На час лікування — сувора дієта без жирного м'яса, риби, яєць, сирого мо­лока. З цілковитим вилученням тютюну, тому що ніко­тин дуже згубно впливає на слизову оболонку. Це ж стосується і алкогольних напоїв. Не можна вживати тим, у кого хворий шлунок, а тим більше є виразка шлунка, дуже холодного або дуже гарячого.


Значить, про дієту і поведінку ми домовилися. Тепер про саме лікування. Візьміть звіробій (одну склянку), залийте двома склянками соняшникової олії і  кип'ятіть на паро­вій бані 6 годин. Процідіть. Потім пийте по одній столовій ложці за півгодини до їжі. Вже через два тижні ви почуватимете себе набагато краще, зникнуть біль, нудота, запаморочення, слабість.

У цей час ви можете поступово розширити свій раціон, шляхом обережних експериментів визначаючи, що вам можна споживати, а що слід вилучити. Пам'ятайте, ваша виразка виникла через неправильне харчування. Так що в майбутньому саме харчування повинно бути у вас раціональним.

Не вживайте ніяких таблеток. Вони не стільки виліковують, скільки, приносячи тимчасове полегшення, роблять хво­робу хронічною. Плюс до дієти не забувайте про тра­в'яні відвари (звіробій, ромашка, спориш).

Твіт

Коментування вимкнене.