Поради довголіття

довголіття

Для того, щоб почувати себе завжди бадьорим, енергійним і життєрадісним, потрібно постійно очищати організм від шлаків і стежити, щоб обмін речовин у ньому був правильним, щоб не накопичувались солі, шлаки. В цьому нас запевняють як давні, так і сучасні лікарі.

Як найкращий засіб для налагодження обміну «Лікарський порадник» пропонує морську капусту. Вона, до речі, є складовою частиною багатьох ліків, які виготовляють китайські фармацевти. Сушена, консервована морська капуста – дуже хороша приправа до будь-якої їжі.Для очищення організму народні лікарі радили хворим приймати польовий хвощ. Висушений і дрібно нарізаний хвощ заварюють і п’ють наче чай. Вони завжди цінували березові бруньки. Якщо не було бруньок, то з таким же успіхом застосовували відвар молодих листків (10 грамів на склянку води) і сік берези.

Вважалося, що бруньки, листки, сік мають властивість благотворно впливати на обмін речовин, видаляти з організму всілякий баласт і шкідливі речовини. А це завжди веде до омолодження організму. Краще починають працювати всі його органи, розгладжуються зморшки, з’являється молодий блиск в очах, більш енергійною стає хода, відновлюється чіткість мислення.

Твіт

Коментування вимкнене.