Лікування грибка

Грибок є інфекційною хворобою, причиною його виникнення може бути недотримання санітарії, ми радимо вам наступні методи лікування грибка. Наприклад, якщо в громадському басейні купалась людина, яка хворіє на грибок, то є імовірність заразитись цією хворобою. Варто наголосити, що ймовірність заразитись грибком через вологе середовище збільшується в рази.Якщо у Вас грибок нігтів і Ви не приступаєте до вчасного лікування, то він може перерости в грибок ніг.


Народна медицина радить такі методи лікування грибка стопи:
1) Змішати 1 столову ложку морквяного соку і 1 столову ложку 25% оцтової есенсії, отриманим розчином змащувати хворобливі місця 2 рази на день.
2) Дуже ефективно використовуватм ванночку з веронікою: на 1 літр кипяченої води дати 2 столові ложки сухої трави, настоювати протягом години. Дальше необхідно тримати ноги над цим розчином 15 хв.
3) Ввечері і зранку приймайте ванночки для стопи з марганцовкою, після цього змащуйте йодом.

Якщо у вас грибок ніг між пальцями, то спробуйте наступні рецепти:
1) Беребентуйте на ніч хворі місця рохчином, який складаєтьмя з 2 ст. ложок мяти і 1 ст. ложки харчової солі
2) Візьміть 1 ст. ложку оцтової есенсії і одне свіже збите яйце, додайте 1 чайну ложку 5% йоду, все перемішайте і втирайте між пальцями. Після цього обмотайте поліетеленом і одягніть шкарпетки, щоб було добре закріплено, носіть протягом 10-12 годи.
3) Рекомендується приймати двічі на тиждень ванни з морською сіллю протягом 25-40 хвилин.
4) Хворі місця змащуйте соком чистотілу 3 разм в день протягом 3 місяців.

Твіт

Коментування вимкнене.