Ішемічна хвороба серця

Внаслідок вражень артерій серця відбувається дисбаланс кровопостачання кисню до міокардку, під дисбалансом розуміється абсолютне або відносне припинення кровопостачання кисню.
Якщо виражатись менш науковою формою, то це означає, що серцевий м'яз потребує в більшій кількості повітря, ніж тій, що є в крові.
Ішемічна хвороба серця призводить до інфаркту міокарад, стенокардії.Дана хвороба має один із найбільш негативних впливів на серце. Якщо дослідити причину ішемічної хвороби серця, то вважається що вона пов'язана з розвитком астеросклероза серцевих судин, так би мовити їх закупорки. Також причиною хвороби може бути запалення артерії.

Методи лікування:
1) Одним із методів лікування такої хвороби, як ішемічна хвороба серця є терапія шляхом дії лазерного випромінювання. Ефективність цього методу не є доказана.

2) Гірудотерапія - це народний підхід до лікування хвороби серця,цей метод вважається досить-таки ефективним. Ідея цього методу полягає в використанні антиагрегатних властивостей слини пявок. Проте, для лікування ішемічної хвороби серця його використовують тільки за бажання пацієнта. Позитивною стороною цього методу є профілактика тромбоутворення.

3)Метод ударно-хвильової терапії базується на ударних хвиль низької потужності, їхня взаємодія приводить до реваскуляризації міокарда.

Твіт

Коментування вимкнене.