Гіпертонічна хвороба

Гіпертонічна хвороба широко поширена серед людей віком від 40 років. Якщо дивитись зі статистичної точки зору, то близько 10-20% дорослого населення хворіють на гіпертонічну хворобу. Причиною виникнення цієї хвороби є ведення неправильного методу життя та ігнорування перших симптомів гіпертонії.
Однією з основних ознак гіпертонічної хвороби є довготривале підвищення артеріального тиску. Підвищення тиску спричинене неправильною роботою серця.У разі підвищеного артеріального тиску хворий відчуває головну біль, запаморочення, болі в грудях, відчуття страху.
Люди, які хворіють на гіпертонічну хворобу скоро втомлюються, інколи помічають потемніння в очах. В таких людей часто відбувається кровотеча з носа, яка сприяє зменшенню головного болю.

Причини виникнення та розвитку гіпертонічної хвороби:
Варто наголосити на тому, що люди які хворіють на цукровий діабет мають підвищений ризик захворіти на гіпертонічну хворобу.
До факторів виникнення хвороби відносять:
- зловживання алкоголем
- сильні емоційні стреси
- підвищений рівень холестерину в крові
- низька фізична активність(гіподинамія)
- куріння

Методи лікування та профілактики гіпертонічної хвороби:
Перша за все, хворий має обов'язково контролювати свій артеріальний тиск і у разі його підвищенні обов'язково намагатись врівноважити його.
Це обумовлено тим, що чим довше судини знаходяться під впливом великого тиску, тим швидше відбувається втрат еластичності артерій. Саме страшне те, що при гіпертонії всі судини отримують таке пошкодшення, а це призводить до так званих гіпертонічних органів.
Лікування гіпертонічної хвороби має базуватись на комплексному підході, який має бути для кожного пацієнта індивідуально підібраний. Даний підхід має сприяти нормалізації артеріального тиску і підтриманню його на відповідному рівні.
Для цього можуть бути використані наступні курси:
- гірудотерапія
- інфрачервона сауна
- ванни з мінералами
- спелеотерапія
- сухі вуглекислі ванни

Твіт

Коментування вимкнене.