Фруктова дієта для схуднення

Цього дня ви вживаєте лише фрукти. З'їдати можна від одного до півтора кілограмів різних плодів, але, крім них, нічого пити й їсти не можна. В крайньому можете дозволити собі випити одну-дві чашки чорної кави без цукру, або міцного чаю, але було б краще обійтись без цього.
Каву рекомендується людям із низьким кров'яним тиском, бо фруктова дієта сприяє його зниженню. Втім, показана вона й тим, у кого підвищений тиск. Навіть рекомендується гіпертонікам курс лікування яблуками (400—600 грамів яблук протягом 10—24 днів). Тиск знижується, проходять головні болі, поліпшується сон.Тим, хто хоче позбавитись зайвої ваги, теж допоможе «розвантаження». Ще у XVIII столітті одним з найпопулярніших рецептів довголіття вважалась яблучна дієта з волоськими горіхами.
Зранку фрукти слід промити і розділити на рівні порції, щоб протягом дня шлунок був зайнятий. До кожного великого яблука додати 1 горіх, а якщо яблука маленькі (менші середніх), то на двоє яблук — 1 горіх. Фруктові дієти можна робити або з одного виду фруктів (яблучна) або у комбінації з різних фруктів.
Жінки, які багато працюють, чи домогосподарки, з великою сім'єю, іноді не можуть дозволити собі подовженої дієти. Тож простіше виділити день на тиждень, або на 10 днів для фруктової дієти. Треба враховувати, що в ці дні не слід переобтяжувати себе надмірними фізичними навантаженнями. Краще проводити розвантаження не у середу чи п'ятницю, а в один з вихідних днів.
Не думайте, що влаштовуючи один раз на тиждень фруктовий день, ви знизите свою працездатність. Зовсім ні, навіть навпаки, ваше самопочуття значно поліпшиться. Організм позбавиться шкідливих і непотрібних відкладень і збагатиться найрізноманітнішими мікроелементами, поповниться гамою вітамінів, заощадить деякі з них на тривалий час. Яблука, завдяки наявності в них пектинів, ще й «чистять організм».
Ось порада для тих, хто хоче схуднути:

  • Сніданок: склянка морквяного соку в суміші з яблучним.
  • II сніданок: яблука.
  • Обід: рис з яблуками (без жиру), фруктовий сік.
  • Полудень: яблука і морква.

Твіт

Коментування вимкнене.