Чудо-корінь

Китайці кажуть: "є женьшень — є здоров'я, не­ма женьшеня — нема здоров'я". До нас він прийшов саме з Китаю, де його справедливо називають коренем життя. Китайці вважають його святим, стверджують, що корінь може знайти не кожна людина. Дається він ніби тільки достойним, тим, хто прожив життя чесно.


Збирають його (викопують) наприкінці червня — на по­чатку липня. Саме у цей час він має найбільшу силу. Найціннішим вважається корінь, який зовні схожий на фігурку людини.Якщо з'являються передчасні ознаки старіння, сла­бість,запаморочення, біль у голові, серці, то найкращий спосіб оздоровитися, омолодитися,  набратися  сили — настій кореня женьшеня.

Готують-його так: столову ложку подрібненого кореня або його шматочок довжи­ною кілька сантиметрів заливають половиною літра очи­щеної горілки. Вже через день потрібно розпочинати пити, щоб організм поступово звикав від слабкої до міц­ної концентрації кореня, Пити по одній ложці тричі на день до їжі. Коли настою залишиться зовсім мало, пляшку знов доливають порцією горілки. Так можна робити два або й три рази. Вже через тиждепь-другий ви відчуєте, як тіло ваше виповнюється молодою силою, зникають в'ялість, байдужість до життя, різноманітний біль, який мучив вас.

Твіт

Коментування вимкнене.