Настоянка для лікування раку

Для онкологічних хворих я роблю свої лікувальні бальзами, складені з спиртових витяжок різних рослин. Деякі з них вузького спрямування - легеневі, шлункові, для жіночих хвороб і при пухлинах інших органів; інші - загального напрямку.


Ось секрет приготування одного з них.

В основу беру настоянку березових бруньок - 200 мл. До неї додаю 50 мл настоянки квіток хмелю, 30 мл водяного перцю, 20 мл родовика, 15 мл блекоти або болиголова. Після змішування витримую добу. Цей бальзам п'ють по 1 чайній ложці 3 - 4 рази на день до їди. Навіть у вкрай важких хворих через кілька днів наступало поліпшення загального стану, вщухали або зовсім зникали болю, піднімався настрій, з'являвся апетит.

Ніякого дива тут немає, як немає ні найменших гарантій до зцілення. Бальзам використовується лише в якості додаткового засобу в комплексному лікуванні, в його завдання входить підняти тонус ослабленого організму, якоюсь мірою придушити зростання пухлинних клітин, тому що всі складові частини мають протипухлинну дію.

Настоянка для лікування ракуБерезові бруньки завжди ставилися до числа улюблених народних лікувальних засобів, що вживаються при дуже багатьох захворюваннях. Для бальзаму я наполягаю 100 г на 0,5 л горілки не менше двох тижнів (це, приблизно, за обсягом трохи більше половини склянки; процідити не раніше, ніж через місяць, хоча після двотижневого настоювання вже можна почати користуватися настоянкою). До речі, недавніми дослідженнями фахівців починає підтверджуватися протипухлинна активність березових бруньок.

Точно так само готується настоянка коренів родовика, тільки подрібнені коріння повинні становити не менше однієї третини банки - звичайний скляний посуд, ємність якої підбирається з необхідності отримати певну кількість ліки. Наприклад, якщо кровохлебку наполягати в банку ємністю 0,5 л, то при проціджуванні ви отримаєте 250-260 мл настоянки.

Для отримання настоянки водяного перцю буде потрібно 12 столових ложок трави на 0,5 л горілки. Така ж міра для квіток хмелю. Можна використовувати і шишки-супліддя, тільки їх потрібно більше - пухко наповнюють банку, заливають горілкою до повного розмочування, виходить ніби густа юшка.

Белень настоянку готую в різній концентрації, залежно від призначення. Іноді відміряють 5 столових ложок, але частіше до 10 - 12 столових ложок на 0,5 л горілки. Можна б, звичайно, скористатися розведеним спиртом, та не завжди його здобудеш, а горілка в будь-якому будинку є. Аби вона була чиста. Горілчані вироби типу «Зубровки», «перцівкою», «Лимонної» та інші міцні напої з різними добавками для приготування ліків не годяться.

 

Твіт

Коментування вимкнене.