Коріння хмелю при лікуванні раку

Коріння хмелю при лікуванні раку легенів дають ефективний результат. У тибетській медицині вважається, що хміль здатний вилікувати рак без подальших рецидивів. Причому, використовуються всі частини: коріння, трава, квітки, супліддя, коріння.

У нашій загальноприйнятої фітотерапії є вказівки лише до застосування соплодій - шишок.


Настій з них приймають при запаленні нирок, роздратуванні сечового міхура, водянці, гастритах, жовтяниці, різних захворюваннях печінки, при нервових хворобах і безсонні. Настій незрілих суплідь призначають при тромбофлебіті, туберкульозі легень і шкіри, ряді інших захворювань аж до раку шкіри і молочної залози. Дозування дається зазвичай одна і та ж: 1 столова ложка на склянку або 2 столові ложки на 0,5 л окропу, настояти 2 години, приймати по 1/2 склянки 4 рази на день до їди. Це приклад усередненого рецепту, як кажуть, на всі випадки життя.

Шишками хмелю і я не нехтую, найчастіше у вигляді спиртових настоянок: пухко наповнюю доверху банку, заливаю горілкою і наполягаю 2 - 3 тижні. Дозування не вище 25 - 30 крапель на прийом, інакше можна заробити головний біль.

Але у хмелі для мене головне не шишки, а квітки і коріння. При важких захворюваннях, особливо онкологічних, вони значною мірою ефективніше. Не знайшовши ніде вказівок на способи приготування з них ліків, я ризикнув, виходячи із загального накопиченого досвіду і наития, скласти власні прописи, які, не завдаючи жодної шкоди, приносили б хворому організму найбільшу користь.

Коріння хмелю при лікуванні ракуТак, наприклад, оптимальна доза для коренів хмелю - 1 столова ложка висушеного подрібненого сировини на 1 склянку води, варити на слабкому вогні з моменту закипання 5 хвилин, в теплому вигляді процідити і приймати по 1 - 2 столові ложки 3 - 4 рази на день до їжі або в проміжках між їдою. Дозування підбирається індивідуально: при настанні зайвої сонливості по столовій ложці три рази на день. Якщо людину постійно НЕ хилить на сон, то йому підійде і верхня межа.

Квітки хмелю дрібненькі, жовтувато-зелені, зібрані в грона. У якійсь мірі вони нагадують виноградне гроно, з якою обірвані всі ягоди. Цвітіння хмелю настає в середині літа, наприкінці червня або на початку липня. Доводиться вартувати, щоб застати самий початок цвітіння, поки квітки повні пилку. Трохи труснеш розпустилася гроно - від неї пливе по вітру найтонше жовте хмаринка. Тому при зборі квіток хмелю бажано почекати похмурий день з високою вологістю. Отпилівшій квітка вже не представляє ніякої лікарської цінності. Сушити треба швидко, часто перевертаючи, щоб це цінне сировину не запліснявілі.

З квіток хмелю я готую горілчану настоянку: на одну чверть заповнюю банку й до країв заливаю її горілкою. Через пару тижнів настоянку зливаю в темну бутель і щільно закупорюють. Зберігати можна роками, що важливо, так як іноді випадає неврожайні літо, особливо якщо воно сире і холодне. Скільки по лісу ні ходи - жодної квітки хмелю не відшукаєш.

Для водного відвару береться 1 столова ложка на склянку окропу. Щільно закривши посуд кришкою, треба випарити на малому вогні одну третину, процідити і приймати до 2 - 3 чайних ложок в день при раку легенів, шлунка, печінки.

Якщо потрібно більш швидке приготування, можна ту ж столову човен квіток залити склянкою холодної води, довести до кипіння, варити 1 - 2 хвилини, потім настояти під кришкою 2 години. Приймати до 50 мл на день, але не відразу, а протягом дня, розділивши на 2 - 3 порції.

 
 

 

Твіт

Коментування вимкнене.