Суміш багна з кропивою при бронхіті

Ну і про суміші багна з кропивою теж забувати не можна. У поєднанні з відваром кореня копитних, який готують і приймають окремо, це випробуваний засіб не тільки від астми, але і від гострого і хронічного бронхіту, особливо при алергічному фоні.


Між іншим, з копитних угорські фармацевти роблять препарат азаропект, застосовуваний для лікування спастичних бронхітів у дітей. Про його дії судити не беруся, оскільки намагаюся уникати таблеток.

Суміш багна з кропивою при бронхітіЗазвичай рослинне засіб, що пройшов складну хімічну обробку по очищенню від «непотрібних» баластних речовин, починає набувати усілякі протипоказання, в той час як сама рослина в природному вигляді, взяте в точних лікарських дозах, ніколи організму не шкодить, часто завдяки саме тим самим «баластовим »речовинам. Для дітей молодшого віку коріння і листя копитних слід брати з розрахунку 1 грам (трохи більше третини чайної ложки) на 200 г окропу. Відвар, витриманий 30 хвилин на паровій бані, давати дитині після їди по 1 чайній ложці 4 рази на день.

 

Твіт

Коментування вимкнене.