Сік подорожника і чистотіл для лікування раку шкіри, прямої кишки

Сік подорожника нерідко з'єднують з соком, з водними настоями або спиртовими витяжками з травички чистотілу.

Деякі клініцисти переконані, що чистотіл не дає позитивних результатів при раку. Інші в обережній формі визнають його не тільки лише болезаспокійливі, та й протипухлинним засобом, що призупиняє ріст ракових клітин.


У народі на цей рахунок існує власний світогляд: допомагає, тільки вживати потрібно вміючи.

А вживають його скрізь по-різному. У народній медицині Білорусі, наприклад, 1 столову ложку трави чистотілу заварюють склянкою окропу і п'ють по 1 столовій ложці протягом дня, перед їжею і між їжею, від усіх ракових пухлин.

Точно такий же настій, витриманий в жаркій духовці або в термосі Чотири години, п'ють вже не по столовій ложці, а по Двісті мл двічі на день, з ранку і ввечері, при пухлинах в області печінки.

Сік або концентровані спиртові настоянки з найсвіжішого рослини вважаються понад бажаними. Свіжовичавлений сік наполовину розбавляють горілкою, витримують кілька діб і приймають по 1 чайній ложці Три - Чотири рази на день. Або свіжа рослина, подрібнивши, заливають розбавленим спиртом рівно так, щоб замочити зелену масу. Через тиждень проціджують і приймають по 20 крапель на чарці води перед їжею, щодня збільшуючи прийом на 1 краплю, рівномірно довівши до 50-ти на один прийом.

Більшість вважає, що чистотіль має сильну отруйності. Пам'ятаю, ще в дитинстві, не без навіювання дорослих, викликав у мені несвідомий жах вид помаранчевого молочного соку на зламі рослини. Таке упередження, на мій погляд, є зайвим, бо більш, а час від часу і більше отруйним дією володіють не вселяють жаху полин, багно, адоніс, пижмо і ряд інших трав. Адже навіть звіробій, материнка, спориш, льнянка, лопух, що вважаються безпечними, при зловживанні здатні завдати більшої шкоди, ніж чистотіл. У всьому потрібно знати міру і обов'язково дотримуватися тих норм, які виявлені багаторічним народним досвідом.

Передозування чистотілу може викликати нудоту, блювоту - у цих випадках потрібно хоча б на час відмовитися від нього і, якщо є в тому необхідність, наново починати зцілення з малих доз.

Вже в самому заголовку рослини закладено витлумачують поняття - чистота тіла. При лікуванні цілого ряду шкірних хвороб він буває незамінний. Чистотілом вдало користуються не тільки лише при дерматозах, екземі, та й псоріазі, вовчаку, шкірному туберкульозі, у тому числі і при раку шкіри. У літній час шкіру, уражену раком, за день триразово змащують помаранчевим молочним соком трави або ж свіжовичавленим соком всього рослини. У зимовий час уражені місця обмивають міцним настоєм з висушеної травички, потім накладають мазевую пов'язку. Мазь можна зробити самому. Висушену траву розтирають у ступці, просівають через дрібне сито, з'єднують з жарким, розтопленим свинячим жиром або вазеліном в рівних пропорціях, ложку трави на ложку жиру, а щоб мазь при зберіганні не псувалася, в неї додають 10 крапель карболки.

Тими ж якостями володіє мазь, приготовлена з спиртової настоянки чистотілу. Роблять її міцною, п'ятдесятивідсотковою, іншими словами на 1 вагову частину травички беруть 2 вагові частини спирту. Настоюють у темному місці 10 - Дванадцять днів, проціджують, так само з'єднують зі свинячим жиром або вазеліном і тримають в киплячій водяній бані до тих пір, поки спирту не випарується. При використанні маззю відразу приймають всередину по 20 крапель настоянки, неодмінно розбавивши її наполовину горілкою або сорокаградусним спиртом, щоб зменшити концентрацію. Для відліку крапель користуються піпеткою з гострим кінчиком, запивають чвертю склянки соку подорожника.

При раку прямої кишки чистотіл вживають ректально, іншими словами в клізмах. 50 - Шістдесят мл міцного трав'яного настою або 1- 2 чайні ложки спиртової настоянки на таку ж кількість теплої кип'яченої води вводять у вигляді мікроклізми 1 - 2 рази на день, затримуючи всередині якомога довше.

Сік подорожника і чистотіл для лікування раку шкіри, прямої кишки

Ще більше ефективний чистотіл при лікуванні хвороб носоглотки, лобних пазух, гаймориту, поліпах. Концентрований сік закапують по 1- 2 краплі спочатку в одну ніздрю, потім в іншу і тримають по Три - 5 хвилин - поперемінно. Процедура повторюється до того часу, поки на кожну ніздрю не буде застосовано ціла піпетка соку. І проробляти це потрібно Два - Тричі на день.

В один прекрасний момент мені вдалося досягти стійкого хорошого результату при лікуванні раку носоглотки у юний дами, якій в іншому лікуванні вже було стовідсотково відмовлено. Не рахуючи соку чистотілу я використав настоянку календули, інші трав'яні протипухлинні засоби.

Тут хотілося б зупинитися на одній важливій деталі. У цієї дами хвороба розвинулася і стала стрімко прогресувати після пари років життя на новітній квартирі. Ніяке медикаментозне зцілення про запас не йшло. Щось штовхнуло мене в сердечко, думаю: дай, перевірю біолокаційною рамкою геопатогенні зони в її квартирі. Адже зрозуміло зараз, як негативно впливають на людину ці зони, особливо якщо тривало перебувати в полі їх дії - з'являються постійні нездужання, виникають важкі захворювання, прямо до онкологічних. І по правді велике двоспальне ліжко розміщувалася саме в обширнейшей геопатогенній зоні, в районі узголів'я рамку аж зашкалювало. Коли зробили перестановку меблів, що виключає фатальне вплив шкідливої зони, зцілення помітно пішла на лад.

Чистотіл цвіте все літо, але для сушіння, виготовлення соку або екстракту я збираю його тільки навесні, спочатку цвітіння, до виникнення зеленуватих стручків. Збігається ця пора збору з прильотом ластівок. Як побачив їх - йди за чистотілом. Найвірніша прикмета. Невипадково латинську назву травички вийшло від давньогрецького слова «ластівка». Ще старими еллінами було помічено, що чистотіл розквітає з прильотом ластівок, а з їх відльотом в'яне.

При зборі чистотілу потрібно тримати в голові, що більш лікувальними властивостями володіє травичка, зростаюче в затінених місцях, а не на відкритих галявинах і узліссях. Збирати потрібно ближче до вечора, скоро після повного місяця.

Твіт

Коментування вимкнене.