Малина допомагає лікувати бронхіальну астму

Неодноразово мені доводилося спостерігати за прекрасним дією відвару коренів малини. Не знаю, підходить чи ні для лікування астми садова малина, тому що я мав справу тільки з дикою, лісовою, викопуючи коріння пізньої осені, після опадання листя.


Їх ретельно треба промити в холодній воді і висушити на вітрі, в тінистому місці. Великі, дерев'янисті коріння порубати сокиркою, більш дрібні порізати сікатором. Залежно від ступеня подрібнення візьміть від 2-х до 4-х столових ложок на 0,5 літра води, варіть на слабкому вогні з моменту закипання 30 - 35 хвилин, після охолодження процідіть.

МалинаПотім долийте холодну кип'ячену воду, довівши до колишнього обсягу - 0,5 літра. Якщо астма не супроводжується бронхітом з сильним кашлем, то досить приймати 3 рази на день по півсклянки за 20 хвилин до їжі до припинення нападів. Як тільки вони зникнуть, дати перепочинок на 2 - 3 дні і пройти ще двотижневий курс. А на тлі бронхіту з кашлем відвар приймають частіше - 6 разів на день. І лише при повній стабілізації нормального стану прийом відвару знижують до трьох разів на день.

За деякими відомостями допомагає при астмі і настій листя малини - 4 чайні ложки на 2 склянки окропу, що випивається в 4 прийоми за день у теплому вигляді, проте засіб це, на мій погляд, досить-таки слабке.

 

Твіт

Коментування вимкнене.