Листя подорожника лікують рак шлунку

Настій листя подорожника при раку шлунка популярний в народній медицині. П'ють його як чай, заварюючи жменю травички 2-ма склянками окропу.

Листя подорожника використовують при пухлинах, злоякісно протікаючих виразках. Багато травників шанують сік з молодих листків більш дієвим засобом.


А ось в методах добування соку є свої тонкощі і секрети, як і в самому зборі травички.Є прикмета, що не можна зрізати листя подорожника серпом, ножиком і взагалі будь якими іншими знаряддями праці, зробленими з металу. Збирають їх тільки обриваючи руками. Найкращий час для збору - або з ранку, відразу після обсихання роси, або по вечірній росі після заходу сонця, в перший тиждень після початку цвітіння, і щоб молодий місяць народився, тому що найсприятливіших поpa настає при першій фазі місяця. (Корінці ж, навпаки, риють на четвертій фазі місяця, на заході сонця, теж не користуючись металевими предметами). Це не магія. У різні години доби у рослин, як і у всіх живих створінь, біохімічний склад теж різний.

Найпростіше зібране листя пропустити через м'ясорубку і віджати за допомогою соковижималки. Якась частина цінних лікувальних властивостей, мабуть, при всьому цьому пропадає. Краще всього, напевно, користуватися більш трудомістким, зате надійним дідівським методом: стовкти травичку до кашки деревної товкачем, потім вручну віджати через багатошарову марлю.

Сік подорожника знаходить застосування не тільки в чистому вигляді, та й у різних приготуваннях. Час від часу свіжовіджатий сік з'єднують з медом, беручи їх порівну, і варять на малому вогні 20 хвилин. Одну десертну ложку консистенції необхідно тримати в роті, рівномірно глитаючи укупі зі слиною при раку гортані, стравоходу, шлунка.

Я роблю трохи по іншому. Стовчене до виступу клітинного соку листя змішую з рівною кількістю солодкого піску, ставлю в тепле місце на кухні, часом ущільнюючи дерев'яною ложкою, щоб виділяється сік був зверху. Можна використовувати і гніт, як при квашенні капусти. По іншому на спливаючій наверх зеленій масі може здатися цвіль, а сік перешкоджає її утворенню.

Листя подорожника лікують рак шлунка

Ферментація відбувається протягом десяти-дванадцяти днів, потім сік можна віджимати. Трохи перебродив, він приємний на смак. Напевно, відбуваються в ньому за цей термін якісь біохімічні процеси, роблячи його ще більше лікувальним. Але якими б симпатичними ні були смакові властивості придбаної води, приймати її необхідно всього по 1 столовій ложці Три - Чотири рази на день незадовго перед їжею.

На курс лікування потрібно в середньому від Три до 5 літрових банок зеленої маси подорожника, відповідно стільки ж цукру. Сік потрібно тримати в холодильнику. Для більш довгого зберігання, припустимо, на зимовий період, його можна змішати зі спиртом: на 2 частини соку - 1 частину спирту. При відсутності чистого мед спирту його здатна поміняти горілка, тільки вже в рівній пропорції з соком - один до одного. Приймають так само по столовій ложці при раку шлунка, кишкового тракту і легенів, що не раз було випробувано мною в комплексі з іншими засобами і давало час від часу позитивні результати.

 

Твіт

Коментування вимкнене.