Часник проти раку

Зрозуміло, що найвищими протипухлинними якостями володіє часник.

Народна медицина рекомендує кожного ранку перед їжею вживати сік з часнику за наступним принципом: Брати по 10 крапель протягом перших 5 днів, дальше брати по 20 крапель протягом наступних 5 днів і дальше продовжувати з таким періодом доки розмір прийому не буде сягати до цілої столової ложки. Також після прийому соку з часнику необхідно кожного разу запивати його склянкою соку з подорожника.


Рекомендується через пів години вжити столову ложку меду.

ЧасникСпочатку тяжко було. Особливо важко проковтувався сік часнику. Він викликав печіння, від нього боліла голова. Доводилося відлежуватися на дивані. Після трьох-чотирьох тижнів звикли, а до фіналу другого місяця голову відпустило, закінчили катувати болі в харчовому тракті, легше стало ковтати. Від рідкої їжі перебігла до більш щільною, значущою, вже не застрявали в горлі шматки хліба, м'яса, овочів. Через три місяці рівномірно почала зменшувати кількість часникового соку, дійшовши до початкових 10 крапель. Попринимайте їх останні 5 днів і закінчила, але продовжувала пити сік подорожника по 1 столовій ложці Чотири рази на день протягом року. На зиму вона сік консервувала, з'єднуючи з рівною кількістю чистого спирту.

Ось і вся нехитра рецептура: сік часнику і сік подорожника плюс ложка меду, двічі на день натщесерце - вдень і на ніч. Можу відзначити як достеменний факт, що точно таким же методом у такого ж знахаря вилікувався від раку стравоходу черговий людина, залізничник із селища Маяковий, розміщеного поблизу м. Кумертау.

 

Твіт

Коментування вимкнене.