Береза як засіб лікування раку

У народі, шукаючи порятунок від раку, нерідко звертають погляд до берези. Всі її частини корисні: і листя, і нирки, і кора, і всякі нарости на стовбурі, і навіть сама деревина. Беруть оберемок березових дров, спалюють у печі, потім дерев'яною ложкою обережно знімають зверху матово-сріблясту золу, заливають її чистою колодязної водою - з розрахунку 1 вагова частина золи на 5 частин води - і ставлять на вогонь.


Посуд має бути глиняної, в останньому випадку емальованому, у звичайній залізної або покритої цинком не можна. Кип'ятять 10 хвилин, потім розливають в пляшки, проціджуючи через ситцеве ганчірку, щільно закупорюють. Зберігають у прохолодному місці.

БерезаПри раку шлунка, п'ють цей березовий луг по 50 мл (приблизно 8 чайних ложок), за раніше розмішавши в молоці або фруктовому соку, 3 рази на день до їди. Смак неприємний, але, як зазначають знавці, це неодмінно затримує ріст раку, особливо якщо не їсти м'яса, харчуватися головним чином овочами, фруктами - перевага віддається апельсинів, і продуктами з молока.

Інші знавці радять при раку шлунка робити навар або настій березового дубняка - губи, начебто шишки. Її зіскоблюють зі стовбура, причому вона повинна бути світлою, але не жовтою. Губку обливають окропом, настоюють і п'ють помалу - до одного-півтора склянок на день.

 

Твіт

Коментування вимкнене.